Školy

SLUŽBY PRO  ZÁKAZNÍKY ZE SEGMENTU VZDĚLÁVÁNÍ

Pro školy a neziskové organizace zajišťujeme kromě dodávek IT techniky bezplatné poradenství v licenční problematice, úzce spolupracujeme se společností Microsoft na vzdělávání pedagogů v oblasti IT. Školám pomáháme s financováním řadou benefitů a slev k našim dodávkám, splatnostmi faktur i možností rozložení plateb.

Portfolio našich služeb pro školy a neziskové organizace tvoří:
dodávka kvalitní výkonné Factory refurbished výpočetní techniky, dodávka nového HW, komponent a periferií, dodávka, instalace a správa školního serveru, instalace IT infrastruktury, kabeláže, racku, učeben na míru apod., prodej software pro školy, pomoc s licenční problematikou, dodávka interaktivních tabulí a projekční techniky, zajištění záručního a pozáručního servisu, podpora dalšího vzdělávání pedagogů v oblasti IT, VIP řešení reklamací ,pro školy zajišťujeme automaticky VIP záruční služby.  Licenční problematika.  Rovněž zajistíme výhodně software z multilicenčních programů Select PLUS nebo (PiL) School Agreement a pod. Školám nabízíme bezplatné poradenství v této oblasti. Rovněž nabízíme softwarové vybavení dalších výrobců.
Implementace serverového řešení. Pro školy zajišťujeme profesionální služby v oblasti dodávky (HW + SW), implementace a případné dlouhodobé správy školního serveru. Naše řešení je postavené na výkonném hardware, nejnovějším software Windows Server  a především na našem 18-ti letém know how správy školních sítí. Výhodou našeho řešení je customizace na míru, možnost instalace v kterékoliv škole v Královéhradeckém kraji, školení obsluhy, předání dokumentace a cenová dostupnost. 

Správa školního serveru
Školám nabízíme několik variant správy školního serveru případně i klientských stanic. K dispozici máme dohledové centrum, řešení problémů v garantovaném čase, monitoring HW, aktualizací, zálohování, pravidelnou údržbu a podobně. Výhodou našeho řešení je vysoká customizace dle potřeb konkrétní školy i jejich finančních možností.
Nový hardware HP,IBM,Lenovo
Ve spolupráci se společnostmi HP,IBM a Lenovo jsme pro školy připravili nabídku pro školní prostředí vhodných notebooků, sestav i serverů za zvýhodněných cenových podmínek než v běžné distribuci.
Interaktivní tabule
Ve spolupráci se společností J4W Vám nabízíme kompletní portfolio špičkových moderních interaktivních tabulí tvořenými buď kombinací senzoru a projektoru nebo i řešení nové generace tvořené velkoformátovou LCD obrazovkou s vestavěným dotykovým senzorem. Nabídku zahrnuje rovněž výukový software Terasoft, interaktivní software Promethean ActiveInspire, kompatibilitu s dalším software.
Vybudování sítí LAN a WiFi